Vše o žaluziích,
s odborníkem na žaluzie
Sítě proti hmyzu

Patří sítě proti hmyzu do oken?

sit_proti_hmyzu_1

S jarem přichází i pravidelný příliv obtížného hmyzu do našich domácností. Nejsou to přitom jen komáři, ale i mouchy a mušky.

Jiná služba sítí proti hmyzu:

Sítě proti hmyzu jsou bariérou nejen proti vniknutí obtížného hmyzu, ale zároveň zabraňují vlétnutí ptáků, v přízemních bytech dokonce umožňují spánek při otevřeném okně, aniž by hrozila nezvaná návštěva.

 

Design sítí proti hmyzu a jejich vnímání:

Často se setkáváme s požadavkem zákazníků na bílou barvu síťoviny. Z hlediska optiky je ale použití bílé kontraproduktivní, protože dochází k efektu "záclona". Neboli síť je vidět. Opakem je černá barva síťoviny, kterou lidské oko na pozadí exteriéru vůbec nevidí a často se mylně domnívá, že okno je otevřené. V naší nabídce již jinou barvu síťoviny nenabízíme. Co se týče barvy rámů, zde je vhodné ladit sítě proti hmyzu k barvě rámu oken.

sítě proti hmyzu do plastových oken  Sítě proti hmyzu do plastových oken

Jedná se o tzv. síť s lemem. Síť proti hmyzu, která se vkládá do rámu z interiéru a která nebrání otvírání a zavírání oken. Síť je určena pro plastová okna a lze ji kdykoliv vyjmout a zase instalovat. Hlavní uplatnění nelezne především v horních patrech domů či bytů, kde je znemožněn přístup z venku.

PROČ ZVOLIT: pro plastová okna ideální řešení, snadná montáž z interiéru

 sítě proti hmyzu pevné Sítě proti hmyzu pevné 

Pevné sítě proti hmyzu jsou montovány z vnější strany okenního otvoru. Mohou být použity pro jakýkoliv typ okna, nebo i jen pro otvor ve stěně. Jejich montáž se provádí z vnějšku, proto se většinou instalují na delší dobu, nebo trvale.

PROČ ZVOLIT: když nemáte plastová okna, nebo jde jen o pevné zakrytí otvoru

 sítě proti hmyzu dveřní

Sítě proti hmyzu dveřní 

Dveřní síť je vyrobena z hliníkového extrudovaného profilu s možností opatřit rám těsnícím kartáčkem. Jedná se o dveřní křídlo, které se montuje na opačnou stranu balkónových, nebo vstupních dveří.

PROČ ZVOLIT: jediný způsob jak vyřešit vstup na balkon

 

 sítě proti hmyzu atypy

Sítě proti hmyzu atypy

Atypické sítě proti hmyzu mohou svírat minimálně vnitřní úhel 45° a větší. Je nutné vždy přesně měřit, nebo přikládat šablony kopírující tvar atypického okna. Sítě umíme vyrobit pro atypická okna jak pevné, tak s lemem.

PROČ ZVOLIT: ideální systém pro atypická okna

   
   

Autor: redakce www.Zaclona.cz

14.4.2009

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe